The Light Between Oceans  (2016)

The Light Between Oceans 
130 min
Ohodnoť film
Réžia: Derek Cianfrance
Kamera: Adam Arkapaw
Dátum vydania: 02.09.2016

Popis na CSFD
V roku 1918, po štyroch hrozných rokoch strávených v bojoch na západnom fronte, sa Tom Sherbourne (Michael Fassbender) vracia do Austrálie a prijíma miesto strážcu majáka na vzdialenej Janusovej skale. Na tento opustený ostrov, kam zásobovací čln pripláva iba každé tri mesiace a dovolenku strážca dostane v tom lepšom prípade každý tretí rok, si Tom privedie mladú, odvážnu a milujúcu manželku Isabel (Alicia Vikander). Ich šťastie má trpkú príchuť, lebo Isabel nedokáže ani na tretí raz donosiť zdravé dieťa. Práve keď sa užialená Isabel uberá k hrobu svojho posledného dieťaťa, vietor k nej priveje detský plač.(oficiální text distributora)
Celý popis

Videá a trailery


Hrajú:

Réžia
Derek Cianfrance
Soundtrack
Alexandre Desplat
Kamera
Adam Arkapaw

Scénar
Derek Cianfrance
Trvanie filmu
130 min

Popis
Film The Light Between Oceans bol natočený v roku 2016. Trvanie filmu je 130 min. Hlavné úlohy si zahrali Alicia Vikander, Michael Fassbender, Rachel Weisz.

Diskusia k filmu The Light Between Oceans

Žiadne komentáre
Nie ste prihlásený
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
28. 06. 2016

Ďaľšie filmy 2016

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK