Opiseu  (2015)

Opiseu 
109 min   61%
Réžia: Won-chan Hong
Krajina:
Popis na CSFD
Polícia vyšetruje brutálny zločin vedúceho oddelenia obchodnej firmy Kim Byong-gooka (Seong-woo Bae), ktorý bol podľa výpovedí niektorých zamestnancov rodinným typom vzorne sa starajúcim o svoju rodinu, poslušný a veľmi oddaný práci, dodržujúci etické hodnoty, a tiež sa nikdy neoneskoril. Avšak videozáznam na CCTV kamere potvrdil, že Kim Byong-gook sa večer vrátil späť do práce, ale už nikdy neodišiel. Vedomie toho, že brutálny vrah sa môže stále ukrývať v budove, spôsobí všeobecnú paniku a strach na oddelení, kde každý je vlkom čakajúcim na príležitosť toho druhého roztrhať na kusy. Od toho večera oddelenie už nikdy nebude také ako predtým...(sochoking)
Celý popis

Réžia
Won-chan Hong
Trvanie filmu
109 min

Hodnotenie
61% (3.1) z 1 hodnotení
IMDB rating
6
Popis
Tento nadpriemerný film Opiseu bol natočený v roku 2015. Hodnotenie 61%. Trvanie je 109 min. Hlavné úlohy si zahrali Seong-woo Bae, Eui-sung Kim, Ah-sung Ko.
Názov
Opiseu 2015

Diskusia k filmu Opiseu

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Zdroje
IMDB Link
Dnes 2 zobrazení
27. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2015

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK