Restless  (2012)

Restless 
180 min   78%
Réžia: Edward Hall
Kamera: David Higgs
Popis na CSFD
Rok 1976. Ruth Gilmartinová (Michelle Dockery) navštívi svoju matku Sally (Charlotte Rumpling) na vidieku Cambridgeshireu. Počas návštevy sa s údivom dozvie, že Sally je v skutočnosti ruskou utečenkou, rodným menom Eva Delectorskaya, ktorú si Briti v roku 1939 najali ako špiónku. Potom, čo sa Eve podarilo ujsť pred smrťou v Holandsku, ju poslali do Ameriky, aby zviedla ženatého prezidentovho poradcu Masona Hardinga (Bertie Carvel). Jej cieľom malo byť zistenie, či Američania vstúpia do vojny po boku Spojencov.  Po úspešnom ukončení misie dostane za úlohu doručiť americkým agentom mapu, ktorá načrtáva plán nemeckej invázie do Spojených štátov. Keď Eva v mape odhalí nezrovnalosti, informuje jej nadriadeného a zároveň milenca Lucasa Romera (Michael Gambon), ako aj ďalších agentov. Mapa prejde cez rozum samotnému prezidentovi a Eva sama o vlások prežije pokus o jej zavraždenie. Jej kolegovia však také šťastie nemajú a jeden po druhom záhadne umierajú. Eva nadobudne presvedčenie, že ich vec bola prezradená. Ešte aj v roku 1970, dávno po skončení vojny, verí, že jej život je v ohrození a svoju dcéru šokuje prezradením informácie, že si nedávno zakúpila zbraň za účelom sebaobrany. Presvedčí Ruth, aby v úlohe novinárky zaujímajúcej sa o špionáž vo vojnových rokoch kontaktovala Romera, a tak sa dozvedela jeho súčasnú adresu. Dve ženy sa ho rozhodnú navštíviť a po viac než tridsiatich rokoch odhaliť pravú identitu zradcu.(Incantator)
Celý popis

Réžia
Edward Hall
Kamera
David Higgs
Trvanie filmu
180 min

Hodnotenie
78% (3.9) z 1 hodnotení
CSFD
80%
IMDB rating
7
Popis
Restless sa točil v 2012. Hodnotenie 78%. Trvá 180 min. Hlavné úlohy si zahrali Hayley Atwell, Rufus Sewell, Michelle Dockery.
Názov
Restless 2012

Diskusia k filmu Restless

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 3 zobrazení
27. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2012

2012  61%
2012  55%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK