Move On  (2012)

Move On 
100 min   58%
Réžia: Asger Leth
Kamera: Philippe Kress
Krajina: Nemecko Dánsko
Popis na CSFD
Move On je príbeh nedokonalého hrdinu (Mads Mikkelsen), ktorý putuje po ôsmich európskych krajinách. Po vystúpení z lode v Rotterdame dostáva záhadný strieborný kufor. Uistia ho, že preniesť kufor zo severu na juh bude jeho posledná práca. Zdanlivo jednoduchá preprava sa však zmení na vzrušujúcu naháňačku a hlavného hrdinu začne dobiehať jeho vlastná minulosť. Vôbec nevie, čo je vnútri kufra, ale jeho prenasledovatelia to tušia a sú ochotní spraviť všetko pre to, aby ho získali. Na ceste plnej dobrodružstiev miznú hranice medzi priateľmi a nepriateľmi. Mads naozaj netuší, komu môže veriť a komu nie. Zažíva dokonca románik s mladou ženou (Gabriela Marcinková), no netuší, či jej veriť, alebo chce len tiež získať kufor.(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Asger Leth
Kamera
Philippe Kress
Trvanie filmu
100 min

Hodnotenie
58% (2.9) z 1 hodnotení
CSFD
56%
IMDB rating
6
Popis
Tento obľúbený film Move On je z roku 2012. Hodnotenie filmu je 58%. Film má 100 min. V hlavných úlohách Mads Mikkelsen, Gabriela Marcinková, Karl Fischer.
Názov
Move On 2012

Diskusia k filmu Move On

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
05. 07. 2016


Ďaľšie filmy 2012

2012  59%
2012  50%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK