Môj syn Jack  (2007)

Můj syn Jack
My Boy Jack 
93 min   51%
Réžia: Brian Kirk
Dátum vydania: 17.11.2008
Popis na CSFD
Píše sa rok 1913. Vojna s Nemeckom sa blíži. Spisovateľ Rudyard Kipling je na vrchole svojej slávy v Britskom impériu. Jeho syn Jack je odhodlaný ísť bojovať, ale armáda a námorníctvo ho odmietnu - pre jeho slabý zrak. Kipling využije svoj vplyv a zariadi, aby Jack nastúpil k Írskej Garde. Jack ide na vojnu a čoskoro ho vyhlásia za nezvestného. Jeho rodina žije 2 roky v nádeji, že Jack je ranený, až kým sa nedozvie, že je mŕtvy. Kipling sa trápi - zrážka medzi zmyslom pre povinnosť a vlasť na jednej strane a zmyslom pre rodinu na strane druhej je nevyhnutná. Tá vyústi do pocitu viny..(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Brian Kirk
Soundtrack
Adrian Johnston
Trvanie filmu
93 min

Hodnotenie
51% (2.6) z 1 hodnotení
CSFD
54%
IMDB rating
7
Popis
Môj syn Jack bol natočený v 2007. Hodnotenie 51%. Film má 93 min. Hlavné postavy si zahrali David Haig, Daniel Radcliffe, Kim Cattrall.
Názov
Môj syn Jack 2007

Diskusia k filmu Môj syn Jack

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
07. 08. 2016


Ďaľšie filmy 2007

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK