Payback: Straight Up  (2006)

Payback: Straight Up 
90 min   90%
Réžia: Brian Helgeland
Kamera: Ericson Core
Krajina: USA
Popis na CSFD
Dvaja profesionálni zlodeji, Porter a Resnick, naplánujú jednorazovú akciu priamo v uliciach mesta, pri ktorej by mohli zinkasovať až pol milióna dolárov. Úspešne olúpia čínsku mafiu o 140 tisíc, no keď má prísť k deleniu peňazí, všetko sa zvrhne. Resnick kvôli finančným pohľadávkam syndikátu svojho parťáka podrazí a tým ho pripraví nielen o polovicu peňazí, ale aj o život... aspoň to si všetci mysleli. Porter sa však vracia – drsnejší a neústupnejší ako kedykoľvek predtým. A chce svoj podiel. Dlhých sedem rokov museli diváci čakať na pôvodnu verziu temnej kriminálky ODPLATA, ktorá bola v roku 1999 prestrihaná na požiadavku producentov, ktorí považovali Helgelandov režijný debut za príliš brutálny. Scenárista oscarového L.A. CONFIDENTIAL bol z pozície režiséra vyhodený a nahradený Johnom Myhrem, ktorý znova natočil tretinu filmu. Nová a vylepšená ODPLATA je výsledkom niekoľkoročnej práce Briana Helgelanda, ktorý chcel divákom predstaviť svoj film – v takej podobe, akú mali zhliadnuť už pred rokmi.(Visáč)
Celý popis

Réžia
Brian Helgeland
Kamera
Ericson Core
Scénar
Brian Helgeland
Kostými
Ha Nguyen
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
90% (4.5) z 1 hodnotení
CSFD
88%
IMDB rating
8
Popis
Payback: Straight Up je z roku 2006. Film je populárny Hodnotenie je 90%. Trvá 90 min. Hlavné postavy si zahrali Mel Gibson, Gregg Henry, Maria Bello.
Názov
Payback: Straight Up 2006

Diskusia k filmu Payback: Straight Up

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 2 zobrazení
11. 08. 2016


Ďaľšie filmy 2006

2006  77%
2006  78%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK