V zajatí mimozemšťanov  (2005)

V obležení nepřítele
Alien Siege
86 min   24%
Réžia: Robert Stadd
Kamera: Lorenzo Senatore
Krajina: USA
Dátum vydania: 19.01.2010
Popis na CSFD
Kulkuom – tajomnej humanoidnej rase z hlbín vesmíru – hrozí po nákaze akýmsi zhubným vírusom vyhynutie. Preto sa vybrali sem k nám, na planétu Zem – a požadujú životy miliónov z nás, pretože na výrobu očkovacej látky, ktorá jediná ich môže pred týmto údelom zachrániť, potrebujú ľudskú krv! Keď sa medzi tými, čo majú byť obetovaní objaví i dcérka známeho vedca Stephena Chasea (Brad Johnson), rozhodne sa tento rázny muž nevzdať bez boja - a pridá sa k skupine miestnych rebelov! Využívajúc špeciálny fázer – čo je zbraň, ktorá pôvodne pochádza z rovnakej planéty ako krvilační votrelci – sa krôčik po krôčiku pokúšajú mimozemšťanov nadobro zlikvidovať...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Robert Stadd
Soundtrack
Matthias Weber
Kamera
Lorenzo Senatore
Trvanie filmu
86 min

Hodnotenie
24% (1.2) z 1 hodnotení
CSFD
24%
IMDB rating
4
Popis
V zajatí mimozemšťanov sa natočil v roku 2005. Hodnotenie je 24%. Trvanie filmu je 86 min. V hlavných úlohách Brad Johnson, Erin Ross, Lilas Lane.
Názov
V zajatí mimozemšťanov 2005

Diskusia k filmu V zajatí mimozemšťanov

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
27. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2005

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK