Banánový Joe  (1982)

Banana Joe 
92 min   66%
Réžia: Steno
Kamera: Luigi Kuveiller
Krajina: Nemecko Taliansko
Dátum vydania: 01.11.2006
Popis na CSFD
Joe je mohutný ale mierumilovný dobrák, ktorý žije v malej juhoamerickej dedinke Amantido hlboko v džungli. Na svojej loďke preváža banány do najbližšieho mesta a vymieňa ich za lieky, pracovné nástroje a iné potrebné maličkosti pre obyvateľov svojej dedinky. Ale nadíde jeden z menej šťastných dní, keď v hlavnom meste narazí na bossa miestnej mafie. Ten by chcel prevziať všetok obchod s banánmi v regióne a Joea zničiť. Chudák Joe sa nemôže brániť, veď nemá ani vlastné doklady, o platnej obchodnej licencii už ani nehovoriac. Joe nepatrí medzi tých, čo sa poľahky vzdávajú a rozhodne sa preto všetkými prostriedkami zohnať platné dokumenty. Nemá však šťastie a dostáva sa z jednej nepríjemnej situácie do druhej. Najprv ho dobehne chytrák Manuel a predá mu falošné papiere. Potom sa zamestná v nočnom klube, ale kariéru vyhadzovača mu zase prekazí láska ku krásnej speváčke Dorianne. Tá mu odhalí čaro ženského tela, ale pripraví ho zároveň o miesto. Túžba po dokladoch ho nakoniec prinúti narukovať do armády. Ale ani to nedopadne dobre, nechtiac sa stane dezertérom a skončí vo väzení. Podarí sa Joeovi ešte splniť svoje sny?(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Steno
Soundtrack
Maurizio De Angelis, Guido De Angelis
Kamera
Luigi Kuveiller

Scénar
Mario Amendola, Gunther Philipp
Trvanie filmu
92 min

Hodnotenie
66% (3.3) z 1 hodnotení
CSFD
65%
IMDB rating
6
Popis
Banánový Joe bol natočený v roku 1982. Hodnotenie 66%. Trvanie filmu je 92 min. Krajina pôvodu Taliansko, Západní Nemecko.
Názov
Banánový Joe 1982
Banánový Joe V TV 25.05. 2020 01:45 na JOJ Plus

Diskusia k filmu Banánový Joe

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
02. 07. 2016


Ďaľšie filmy 1982

1982  74%
1982  40%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK