Matrix bude mať ďalšie pokračovanie

18.10. 22:04 pridal Michal Kmeťo - 3585 zobrazení

Áno, môžeme sa tešiť na nový diel Matrixu. Bohužiaľ zatiaľ nie je známe kedy sa začne vôbec natáčať.

S istotou vám vieme povedať zatiaľ len toľko, že sa začal písať scenár. Na túto rolu bol oslovený scenárista Zak Penn, ktorý má za sebou scenáristickú rolu v známych filmoch ako X-Men, Neuveriteľný Hulk, či film Elektra, alebo film Za nepriateľskou líniou
Bude táto voľba tou správnou? My si myslíme, že sa investori filmu rozhodli dobre. Avšak, stále nie je vylúčené, že sa film nedostane ani do fázy natáčania. Prípadná spolupráca s hercom Keanu Reaves pri pokračovaní tohoto kultového filmu nie je vylúčená, tak uviedol herec. V producentskom štúdiu Warner Bros s ním zatiaľ nepočítajú.
O filmy Matrix bol doposiaľ obrovský záujem, preto je viac ako pravdepodobné, že film výjde podla predstáv a do pár rokov sa môžeme tešiť na jeho premiéru v kinách. 


Pre tých čo už filmy Matrix dlho nevideli a majú chuť pripomenúť si toto majstrovské dielo pozretím traileru, či vypočutím si soundtrackov z filmu, ponúkame odkazy týkajúce sa filmu Matrix: Matrix (1999), Matrix Revisited (2001)Matrix Revolutions (2003).
Medzi novinky nášho webu SFD.sk patria soundtracky k filmom. Vypočujte si soundtrack z filmu Matrix tu: https://www.sfd.sk/film-1999/matrix/video/the-matrix-soundtrack-clubbed-to-death


Informácie k filmu

Matrix  (1999)

The Matrix
131 min   93%  100%
Réžia: Lilly Wachowski, Lana Wachowski
Kamera: Bill Pope
Krajina:
Dátum vydania: 05.08.1999Diskusia

Žiadne komentáre
Nie ste prihlásený
Prihlásenie / Registrácia
Odoberaj najnovšie filmy
Prihlás sa cez Facebook
Vyskúšaj filmový kvíz
Naše stránky používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
OK