Je jedným z najsympatickejších hercov súčasnosti. Kto to je?

06.10. 18:54 pridal Michal Kmeťo - 1523 zobrazení

Má imidž záhadného muža, obdareného ohromujúcou inteligenciou. Narodil sa 2. septembra 1964 v Libanonskom Bejrúte.

Herec Keanu Reeves mal ťažké detstvo. Jeho rodičia sa rozviedli, matka spolu s ním a jeho súrodencami sa odsťahovali do USA, neskôr do Kanady. Ako pätnásťročný sa rozhodol, že sa stane hercom. Jeho začiatky boli v Kanadskej televízii, kde natáčal televízne reklamy a krátke filmy. 

Neskôr sa presťahoval do Los Angeles, kde sa naďalej sústredil na svoj ciel. Po niekoľkých nevýznamných postavách si ho všimli filmový kritici v kriminálnej dráme Na brehu rieky. Zahral si aj vo filmoch Nebezpečné známosti a Billove a Tedove vynikajúce dobrodružstvo, kde ukázal svoj talent filmového herca. Hneď potom mu začali prichádzať ďalšie zaujímavejšie herecké ponuky. 
Vo filme Nebezpečné známosti si zahral s herečkou Sandrou Bullockovou. Film im obom priniesol veľký úspech a tak sa stali "zo dňa na deň" slávnymi hviezdami. 

Medzi najznámejšie filmy v ktorých si zahral Keanu boli Bod zlomu, Náhradníci, Diablov advokát, Deň, keď sa zastavila Zem, Constantine, či všetky dieli filmu Matrix. Za dvadsaťtri rokov filmovania hral vo vyše štyridsiatich tématicky rôznych filmoch. V roku 2005 mu bola odhalená jeho hviezda na hollywoodskom Chodníku slávy. Trailer k filmu John Wick, viac o filme nájdete aj v našej filmovej databáze :)Informácie k filmu

John Wick  (2014)

101 min   72%  100%
Réžia: Chad Stahelski, David Leitch
Kamera: Jonathan Sela
Krajina:
Dátum vydania: 23.10.2014Diskusia

Žiadne komentáre
Nie ste prihlásený
Prihlásenie / Registrácia
Odoberaj najnovšie filmy
Prihlás sa cez Facebook
Vyskúšaj filmový kvíz
Naše stránky používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
OK