Inga Lindströmová: Tajomstvo z minulosti  (2016)

90 min
Réžia: John Delbridge
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
Manželia Eva (Gesine Cukrowski) a Carl (Siegfried Terpoorten) prežívajú kvôli Carlovej milostnej aférke ťažké obdobie a snažia sa zachrániť svoj vzťah. Problémy im spôsobuje aj ich adoptívny syn Nils (Michelangelo Fortuzzi), ktorého nedávno vyhodili zo školy. Aby naštartovali nový rodinný začiatok, vyberú sa na rodinnú dovolenku na vidiecky statok Evinho otca Svena (Leonard Lansink). V neďalekom žrebčíne Eva stretne chovateľa koní Pera (Thure Riefenstein) a jeho mentálne postihnutého brata Robbieho (Marek Harloff). Eva a Per majú okamžite pocit, ako by boli starí známi. Medzitým sa zdá, že Nils má záujem o Piu (Anna Raschdorf), dcéru Evinej priateľky z detstva Mathildy (Anna Schäfer). Ale ešte viac ho zamestnáva pátranie po svojom skutočnom pôvode - jeho biologická matka by mala pochádzať z Rumunska. Eva ani Carl mu však nechcú povedať celú pravdu. Dokonca aj Carl má pred Evou jedno tajomstvo...(TV Doma)
Celý popis

Réžia
John Delbridge
Scénar
Stefanie Sycholt
Trvanie filmu
90 min

Popis
Film Inga Lindströmová: Tajomstvo z minulosti sa točil v 2016. Trvá 90 min. Hlavné úlohy si zahrali Gesine Cukrowski, Karin Düwel, Michelangelo Fortuzzi.
Názov
Inga Lindströmová: Tajomstvo z minulosti 2016
Inga Lindströmová: Tajomstvo z minulosti V TV 21.09. 2019 05:40 na Doma

Diskusia k filmu Inga Lindströmová: Tajomstvo z minulosti

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Zdroje
IMDB Link
Dnes 0 zobrazení
05. 10. 2016


Ďaľšie filmy 2016

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK