Cabin Fever  (2016)

Cabin Fever 
99 min   41%
Réžia: Travis Zariwny
Kamera: Gavin Kelly
Krajina: USA
Dátum vydania: 12.02.2016
Popis na CSFD
Partia mladých ľudí z veľkomesta sa prichádza odreagovať a užiť si voľný týždeň do riedko osídlenej oblasti. Po prvom kontakte s miestnymi obyvateľmi zisťujú, že nie sú úplne prívetiví, ale ich chata sa, našťastie, nachádza na samote u jazera. Po príchode sa začínajú venovať relaxu a večer zorganizujú menšiu párty pri ohníku. Pridá sa k ním aj náhodný okoloidúci, ktorý im prinesie marihuanu. Vraj má ešte nejaké povinnosti, takže musí odísť, ale sľúbi, že sa o malú chvíľu vráti. Partia sa presunie do chaty, a keď sa ozve klopanie na dvere, majú všetci radosť z toho, že sa poriadne nadrogujú. Za dverami však stojí niekto úplne iný. Je to muž, ktorý sa doslova rozpadá a hnije zaživa a prosí partiu o pomoc. Partia tak zisťuje, že namiesto príjemného oddychu musí čeliť neznámemu vírusu, ktorý sa šíri nezastaviteľným tempom, a požiera všetko, čo mu príde do cesty.(Marceloo)
Celý popis

Réžia
Travis Zariwny
Soundtrack
Kevin Riepl
Kamera
Gavin Kelly

Scénar
Eli Roth, Randy Pearlstein
Trvanie filmu
99 min

Hodnotenie
41% (2.1) z 1 hodnotení
CSFD
44%
IMDB rating
4
Popis
Film Cabin Fever bol natočený v roku 2016. Hodnotenie filmu je 41%. Trvanie filmu je 99 min. Hlavné postavy si zahrali Gage Golightly, Matthew Daddario, Samuel Davis.
Názov
Cabin Fever 2016

Diskusia k filmu Cabin Fever

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 17 zobrazení
18. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2016

Filmový Quiz

1. Ktorý herec hral vo filme Cabin Fever?
Mark Wahlberg, Nadine Crocker, Čizuru Ikewaki
Odmena: 3
Odpovedaj

Odoberaj najnovšie filmy
Prihlás sa cez Facebook
Vyskúšaj filmový kvíz
Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK