Rz-9  (2015)

Rz-9 
90 min   25%
Réžia: Iain Carson
Krajina: USA
Popis na CSFD
Globálna teroristická kríza spôsobila, že Spojené štáty vyhlásili na svojom území stanné právo. Súkromné bezpečnostné zložky a obranný systém zložený z dronov monitorujú všetkých občanov, aby lokalizovali teroristické aktivity. Patterson Endcott (Joshua Marble), expert na počítače, sa ocitne na zozname hľadaných osôb kvôli svojmu náboženskému presvedčeniu. Čoraz viac pochybuje o zmysle vlastnej práce, čo sa ešte prehĺbi, keď spolu so svojou sestrou Samanthou (Morgan Obenreder) musia hľadať útočisko pred sledovacími systémami. Oboch ich vláda považuje za najvyššiu bezpečnostnú hrozbu, a preto na nich nasadí supervojakov, ktorých úlohou je dolapiť ich. Nezáleží pritom na tom, či budú živí alebo mŕtvi.(Incantator)
Celý popis

Réžia
Iain Carson
Scénar
Iain Carson, David Rhoades
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
25% (1.3) z 1 hodnotení
IMDB rating
3
Popis
Rz-9 sa točil v 2015. Hodnotenie 25%. Film má 90 min. Hlavné postavy si zahrali Ethan McDowell, Morgan Obenreder, Joshua Marble.
Názov
Rz-9 2015

Diskusia k filmu Rz-9

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Zdroje
IMDB Link
Dnes 1 zobrazení
22. 11. 2016


Ďaľšie filmy 2015

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK