Michiel de Ruyter  (2015)

Michiel de Ruyter 
130 min   75%
Réžia: Roel Reiné
Kamera: Roel Reiné
Krajina:
Popis na CSFD
"Vo vojnách bojujú mnohí, históriu však píšu iba niekoľkí." Film o sprisahaniach a veľkolepých námorných bitkách proti Angličanom s Michielom de Ruyterom (Frank Lammers) ako veliteľom holandského loďstva. Michiel de Ruyter (1607-1676) bol jedným z najväčších a nadšených inovátorov bojovej techniky a aj preto sa stal holandským vojnovým hrdinom. Holandsko sa otriasa pod útokmi zo všetkých strán a stojí na pokraji občianskej vojny, ale Michiel de Ruyter sa snaží bojovať za záujmy krajiny. V očiach tých, ktorí sú pri moci, sú však jeho úspechy príliš obľúbené, preto je Michiel vyslaný na smrtiacu misiu...(tartan)
Celý popis

Réžia
Roel Reiné
Soundtrack
Trevor Morris
Kamera
Roel Reiné
Trvanie filmu
130 min

Hodnotenie
75% (3.8) z 1 hodnotení
CSFD
79%
IMDB rating
7
Popis
Film Michiel de Ruyter sa točil v 2015. Hodnotenie 75%. Film má 130 min. V hlavných úlohách Charles Dance, Rutger Hauer, Aurélie Meriel.
Názov
Michiel de Ruyter 2015

Diskusia k filmu Michiel de Ruyter

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 3 zobrazení
18. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2015

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK