Inga Lindströmová: Deti mojej sestry  (2015)

89 min   34%
Réžia: Marco Serafini
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
Tvrdá rana osudu obráti Hannin život hore nohami. Siahne si až na dno... Spozná však i novú lásku! Pôvabná Hanna Eckbergová (Paula Schramm) vždy snívala o tom, že sa stane pilotkou. Práve, keď má splnenie svojho sna konečne na dosah, jej sestra tragicky zahynie pri nehode. Jej posledným prianím je, aby sa Hanna postarala o jej deti - šestnásťročnú Tinu (Tijan Fischer-Islas) a desaťročnú Karen (Emilia Pieske)... Pre Hanninho priateľa Paula (Gabriel Raab) absolútne neprichádza do úvahy čo i len teoreticky uvažovať o splnení poslednej vôle jej sestry. Trvá na tom, aby deti zverili do starostlivosti ich babičke, Vivece Larssonovej (Susanne Uhlen), ktorej syn taktiež zahynul pri už spomínanej nehode. Ibaže Viveca je tvrdá a nekompromisná obchodníčka... A presne tak sa, žiaľ, správa i v tejto pre všetkých zainteresovaných nie práve najľahšej životnej situácii – je rozhodnutá získať opatrovníctvo svojich vnučiek za každú cenu a je pritom pripravená ísť hoc aj cez mŕtvoly. Práve preto angažuje špičkového právnika Lennarta Sonderbloma (Joscha Kiefer) – a Hanna sa ako na potvoru zaľúbi akurát doňho! Alebo... Našťastie?(TV Doma)
Celý popis

Réžia
Marco Serafini
Soundtrack
Andreas Weidinger
Scénar
Christiane Sadlo
Trvanie filmu
89 min

Hodnotenie
34% (1.7) z 1 hodnotení
CSFD
33%
IMDB rating
6
Popis
Film Inga Lindströmová: Deti mojej sestry je z roku 2015. Hodnotenie filmu je 34%. Trvanie je 89 min. Hlavné úlohy si zahrali Paula Schramm, Joscha Kiefer, Gabriel Raab.
Názov
Inga Lindströmová: Deti mojej sestry 2015
Inga Lindströmová: Deti mojej sestry V TV 30.08. 2019 05:35 na Doma

Diskusia k filmu Inga Lindströmová: Deti mojej sestry

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
23. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2015

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK