Band of Robbers  (2015)

Band of Robbers 
95 min   43%
Réžia: Aaron Nee, Adam Nee
Kamera: Noah Rosenthal
Krajina: USA
Popis na CSFD
Komediálne dobrodružstvo oživuje ikonické literárne postavy Marka Twaina Huckleberryho Finna (Kyle Gallner) a Toma Sawyera (Adam Nee) a zasadzuje ich ako dospelých mužov do atmosféry súčasnosti. Drobný kriminálnik Huck Finn dúfa, že zanechá svoju temnú minulosť potom, čo ho prepustia z väzenia. Jeho životný priateľ a skorumpovaný policajt Tom Sawyer má však iné plány. Tom sa nedokáže vzdať svojich snov z detstva o bohatstve a dobrodružstve, preto založí „bandu lupičov", do ktorej privábi ďalších kamarátov Joa Harpera (Matthew Gray Gubler) a Bena Rogersa (Hannibal Buress). Má premyslený plán, ako s ich pomocou získať vysnívaný poklad. Nedostatky tohto plánu však vyjdú čoskoro na povrch a spôsobia, že sa štvorica mladých mužov dostane na divokú cestu s nebezpečnými dôsledkami.(Incantator)
Celý popis

Réžia
Aaron Nee, Adam Nee
Soundtrack
Joel P. West
Kamera
Noah Rosenthal

Scénar
Aaron Nee, Adam Nee
Trvanie filmu
95 min

Hodnotenie
43% (2.2) z 1 hodnotení
CSFD
44%
IMDB rating
6
Popis
Film Band of Robbers bol natočený v roku 2015. Trvá 95 min. V hlavných úlohách Kyle Gallner, Adam Nee, Matthew Gray Gubler.
Názov
Band of Robbers 2015

Diskusia k filmu Band of Robbers

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
11. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2015

2015  80%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK