Ava's Possessions  (2015)

Ava's Possessions 
89 min   43%
Réžia: Jordan Galland
Kamera: Adrian Correia
Krajina: USA
Dátum vydania: 04.03.2016
Popis na CSFD
Po úspešnom exorcizme sa musí Ava (Louisa Krause) rozhodnúť, či pôjde za skutky, ktoré spáchala počas štyroch týždňov, v ktorých ju ovládal démon Naphula, do väzenia, nápravnovýchovného zariadenia, alebo sa pridá ku komunite ľudí, ktorí taktiež zažili posadnutie démonom. Ava si vyberie tretiu možnosť, pretože sa jej zdá najlepšia. Na stretnutiach sa učí, ako sa démona zbaviť navždy, a dostane ťažkú úlohu, ktorej zadaním je to, že má navštíviť všetky osoby, ktorým počas posadnutia démonom ublížila. Keď sa však začne postupne stretávať so svojimi obeťami, zisťuje, že jej posadnutie nebolo úplne náhodné. Rozhodne sa pátrať po tom, čo bolo dôvodom toho, že si démon Naphula vybral zrovna jej telo. Čím ďalej v tomto pátraní zachádza, tým viac si uvedomuje fakt, že svojho démona sa ešte napriek exorcizmu úplne nezbavila.(Marceloo)
Celý popis

Réžia
Jordan Galland
Soundtrack
Sean Lennon
Kamera
Adrian Correia

Scénar
Jordan Galland
Trvanie filmu
89 min

Hodnotenie
43% (2.2) z 1 hodnotení
CSFD
43%
IMDB rating
6
Popis
Ava's Possessions bol natočený v roku 2015. Hodnotenie filmu je 43%. Film má 89 min. Hlavné úlohy si zahrali Carol Kane, Jemima Kirke, Louisa Krause.
Názov
Ava's Possessions 2015

Diskusia k filmu Ava's Possessions

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 2 zobrazení
04. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2015

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK