A Bone to Pick: An Aurora Teagarden Mystery  (2015)

Aurora Teagarden Mystery: A Bone to Pick 
  68%
Réžia: Martin Wood
Kamera: Neil Cervin
Krajina: USA
Popis na CSFD
Aurora Teagardenová, členka záujmového krúžku "Skutočné vraždy" a knihovníčka, zdedí celý majetok po staršej dáme. Spočiatku nechápe, prečo jej známa zanechala všetko, keďže sa veľmi dobre nepoznali. Všetko ale pochopí, keď vo svojom novom dome nájde lebku a pri vstupe prekvapí zlodeja. Od svojho bývalého priateľa, policajta, sa dozvie, že podobné "nechcené návštevy" v domoch na tej ulici sa udiali už pred dvoma rokmi. Aurora si poskladá dve a dve; zlodej a pravdepodobne aj vrah čosi hľadá. Napriek nebezpečenstvu sa Aurora rozhodne zistiť, komu lebka patrí, kde je zakopaný zvyšok tela a kto je vrah. Táto úloha je však o to nebezpečnejšia, že vrah býva v jej susedstve...(Eawy)
Celý popis

Réžia
Martin Wood
Soundtrack
Lawrence Shragge
Kamera
Neil Cervin

Scénar
Teena Booth

Hodnotenie
68% (3.4) z 1 hodnotení
IMDB rating
7
Popis
Tento nadpriemerný film A Bone to Pick: An Aurora Teagarden Mystery sa natočil v roku 2015. Hodnotenie 68%. V hlavných úlohách Daniel Bacon, Peter Benson, Candace Cameron Bure.
Názov
A Bone to Pick: An Aurora Teagarden Mystery 2015

Diskusia k filmu A Bone to Pick: An Aurora Teagarden Mystery

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Zdroje
IMDB Link
Dnes 0 zobrazení
08. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2015

2015  79%
2015  44%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK