Láska po taliansky  (2014)

Il ritorno 
88 min   46%
Réžia: Olaf Kreinsen
Krajina: Nemecko Taliansko
Popis na CSFD
Paolo je pôvodom Talian, no v súčasnosti je profesorom na nemeckej univerzite. Po jeho južanskej uvoľnenosti neostala ani stopa, v práci sa z neho stal workoholik, ktorý má bližší vzťah k svojmu výskumu ako k vlastnej manželke. Tá sa cíti odstrkovaná a manželskú krízu nijako nezlepšuje skutočnosť, že Paolov osemnásťročný syn Florian sa rozhodol, že pred akademickou kariérou, ktorú mu naplánoval otec, uprednostní svoj záujem o hudbu. V tejto bezútešnej situácii Paolo náhle dostane správu od svojho brata, že ich matka zomiera. Spolu s manželkou sa vydá domov do Talianska, aby sa poslednýkrát rozlúčil...(STV)
Celý popis

Réžia
Olaf Kreinsen
Soundtrack
Fabrizio Tentoni
Trvanie filmu
88 min

Hodnotenie
46% (2.3) z 1 hodnotení
CSFD
47%
IMDB rating
7
Popis
Láska po taliansky sa točil v 2014. Hodnotenie 46%. Trvá 88 min. Hlavné úlohy si zahrali Alessandro Preziosi, Tanja Wedhorn, Elmar Gehlen.
Názov
Láska po taliansky 2014
Láska po taliansky V TV 02.08. 2018 22:10 na Jednotka

Diskusia k filmu Láska po taliansky

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 1 zobrazení
29. 10. 2016


Ďaľšie filmy 2014

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK