Gilgamesh  (2014)

Gilgamesh 
103 min   54%
Réžia: Richard Chandler
Krajina: USA
Popis na CSFD
Vojenská expedícia na Sibír naberie veľmi nepríjemný spád. V ohrození sa ocitne celé ľudstvo, pretože Inanna, sumerská bohyňa túžby a vojny zároveň sa oslobodí zo svojho dlhovekého väzenia. Krátko nato privolá obrovský meteor, ktorý má zničiť planétu. Ruskú vládu zvrhne komunistický puč a občianky a občania celého sveta sú vystavení vymývaniu mozgov. V najtemnejšej hodine ľudstva povstane staroveká bytosť Gilgameš, staršia ako vesmír sám, a zvažuje, či ľudstvu pomôže. Medzitým si Inanna vyberá muža, ženatého archeológa Davida Murphyho, ktorý s ňou má žiť až do konca večnosti. Nová autoritárska vláda prilieva olej do ohňa, keď chce Inannu aj Gilgameša uväzniť a používať ako zbrane hromadného ničenia. Skutočná apokalypsa sa začína až teraz.(Incantator)
Celý popis

Réžia
Richard Chandler
Scénar
Richard Chandler
Trvanie filmu
103 min

Hodnotenie
54% (2.7) z 1 hodnotení
IMDB rating
5
Popis
Gilgamesh sa točil v roku 2014. Film má 103 min. V hlavných úlohách Joshua Davis, Melantha Blackthorne, Joseph R. Gannascoli.
Názov
Gilgamesh 2014

Diskusia k filmu Gilgamesh

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Zdroje
IMDB Link
Dnes 0 zobrazení
09. 10. 2016


Ďaľšie filmy 2014

2014  65%
2014  32%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK