Cat Run 2  (2014)

Cat Run 2 
96 min   31%
Réžia: John Stockwell
Krajina: USA
Popis na CSFD
Hlavnou hviezdou napínavého akčného snímku je zvodná Tatiana (Winter Ave Zoli), vysokopostavená prostitútka s napojením na vojenskú rozviedku. Vyzerá to tak, že je nejako zapletená do masakru na divokej párty. Prichádza tak rad na schopných, nie práve tradičných súkromných detektívov Anthonyho (Scott Mechlowicz) a Juliana (Alphonso McAuley), ktorí sa do prípadu zamiešajú aj preto, lebo kvôli nemu sa Julianova sesternica ocitla v problémoch. Výsledkom ich pátrania je odhalenie vojenského tajomstva, ktoré sa nikdy nemali dozvedieť a kvôli ktorému sa sami ocitajú v nebezpečenstve.(Incantator)
Celý popis

Réžia
John Stockwell
Trvanie filmu
96 min

Hodnotenie
31% (1.6) z 1 hodnotení
CSFD
34%
IMDB rating
4
Popis
Film Cat Run 2 bol natočený v roku 2014. Hodnotenie je 31%. Trvanie je 96 min. V hlavných úlohách Scott Mechlowicz, Alphonso McAuley, Winter Ave Zoli.
Názov
Cat Run 2 2014

Diskusia k filmu Cat Run 2

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
12. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2014

2014  58%
2014  36%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK