Verliefd op Ibiza  (2013)

Verliefd op Ibiza 
  47%
Réžia: Johan Nijenhuis
Krajina:
Popis na CSFD
Jedenásť ľudí, štyri príbehy a jeden ostrov. Každý z nich prichádza na Ibizu z inými pohnútkami, ale nakoniec všetci čelia rovnakým výzvam. Kevin je mladý futbalista, ktorý práve uzavrel multimiliónový kontrakt s FC Barcelona. Príliš mladý, príliš bohatý, príliš krásny. Jeho priateľka Elza vie, ako minúť zarobené milióny. Zorganizuje narodeninovú párty, kde očakáva, že sa jej Kevin opýta TÚ otázku. Jeho stará matka Karla sa na to pozerá s nevôľou. Našťastie je tu ešte organizátorka osláv Lizzy, ktorá ukáže Kevinovi zmysel pravej lásky. Štyridsiatničky - čerstvo rozvedená Jacky a jej susedka Irma – prichádzajú na ostrov s rozdielnymi túžbami. Botoxová Jacky si chce uloviť mladého zajačika a Irma prežiť pokojnú dovolenku s Dr. Živagom. Bývalá rocková hviezda Lex pozve svoje tri dcéry Zaru, Lizzy a Bibi na Ibizu na oslavu svojich 55 narodenín. Nikdy nebol dobrým otcom, ale keď Bibi zvedie manžela staršej sestry Zarry, dostane šancu naplniť svoju otcovskú úlohu. Bratia Dylan a Boyd snívajú o tom, že raz budú svetové DJ-ské duo. Preto chcú doručiť svoje nahrávky slávnemu DJ-ovi Arminovi van Buurenovi. S riadnou dávkou šťastia a neočakávaných zvratov sa im to možno podarí. Všetky príbehy sa zbiehajú v tanečnom klube, kde pravidelne účinkuje slávny DJ Armin van Buuren.(gezko)
Celý popis

Réžia
Johan Nijenhuis
Soundtrack
Armin van Buuren, Matthijs Kieboom

Hodnotenie
47% (2.4) z 1 hodnotení
IMDB rating
5
Popis
Film Verliefd op Ibiza bol natočený v roku 2013. Hlavné úlohy si zahrali Willeke van Ammelrooy, Jim Bakkum, Rick Engelkes.
Názov
Verliefd op Ibiza 2013

Diskusia k filmu Verliefd op Ibiza

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
16. 11. 2016


Ďaľšie filmy 2013

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK