The Green Inferno  (2013)

The Green Inferno 
100 min   58%
Réžia: Eli Roth
Kamera: Antonio Quercia
Krajina: USA
Dátum vydania: 25.09.2015
Popis na CSFD
Justine počas prednášky na vysokej škole vyjadrením svojho názoru prejaví súcit s ľuďmi žijúcimi v starých kultúrach, ktorí sú pomaly, ale isto vytláčaní zo svojho územia a divokej prírody. Vzápätí dostáva od jedného zo spolužiakov nečakanú príležitosť: spolu s niekoľkými dobrovoľníkmi vycestovať do Chile a zorganizovať protest v jednej z džunglí. Po priviazaní sa k stromom či ťažkým stavebným strojom ich ale čaká nemilé prekvapenie, nie v podobe drsného zásahu tamojšej ochranky, ale leteckej havárie. Jej následkom sa po páde do doposiaľ nepoznanej časti džungle nečakane ocitajú v rukách tých, ktorým pôvodne prišli pomáhať. Podarí sa Justine a jej známym dostať sa zo spárov ľudožrútov?(*CARNIFEX*)
Celý popis

Réžia
Eli Roth
Soundtrack
Manuel Riveiro
Kamera
Antonio Quercia

Scénar
Guillermo Amoedo, Eli Roth
Kostými
Elisa Hormazábal
Trvanie filmu
100 min

Hodnotenie
58% (2.9) z 1 hodnotení
CSFD
55%
IMDB rating
5
Popis
The Green Inferno sa natočil v roku 2013. Hodnotenie je 58%. Trvanie je 100 min. V hlavných úlohách Lorenza Izzo, Ariel Levy, Aaron Burns.
Názov
The Green Inferno 2013

Diskusia k filmu The Green Inferno

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 6 zobrazení
05. 07. 2016


Ďaľšie filmy 2013

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK