Princezná so smaragdom  (2013)

173 min   69%
Réžia: Michael Karen
Kamera: Alexander Fischerkoesen
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
Pátranie po nezvestnom ocovi v srdci Indie navždy zmení život nemeckej učiteľky Annie i jej pohľad na svet... Keď mladá nemecká učiteľka Annie Krügerová (Stephanie Stumph) rozprávala svojim žiakom legendu o indickom smaragde, jej svet bol ešte v poriadku. Uprostred príprav na blížiace sa vianočné sviatky ju však zastihne správa, že jej otec Wilhelm (Peter Prager), ktorého naposledy videli v indickom Jaipure, bez stopy zmizol – a tak sa tam rozhodne ihneď odcestovať a nájsť ho! V lietadle sa zoznámi s príťažlivým Indom Arunom (Omar El-Saeidi), ktorému sa zjavne páči, no ktorého s ohľadom na situáciu síce priateľsky, no dôrazne odmietne. Cestou do hotela jej ukradnú kabelku a zoznámi sa s milým Karanom (Faraz Khan) z kasty pariov (nedotknuteľných), ktorý jej nielenže pomôže získať späť ukradnuté veci, ale v ďalších dňoch i pátrať po stratenom otcovi. Vďaka Karanovi sa tiež odhodlá porozprávať sa s vplyvnými Indmi z otcovho zoznamu, ktorý nájde v jeho hotelovej izbe. Je na ňom i maharáni Maritha Singhová (Suzanne von Borsody), z ktorej sa vykľuje vor Arunova mama! Ten sa veľmi teší, že Annie opäť vidí, no podstatne menej z faktu, že ju sprevádza Karan. Nanešťastie sa nechá uniesť detinskou žiarlivosťou a poverí svojho sluhu Omprakasha (Manit Joura) aby sa o Karana „postaral", Krátko nato Karana zatknú a jeho rodný slum zrovnajú so zemou... Annie medzičasom zistí, že obrovský smaragd z príbehu, ktorý ju tak očaril, skutočne existuje – a že je dokonca majetkom maharáni. A dozvie sa i novinky o svojom stále nezvestnom otcovi...(TV Doma)
Celý popis

Réžia
Michael Karen
Soundtrack
Siggi Mueller
Kamera
Alexander Fischerkoesen

Scénar
Natalie Scharf
Trvanie filmu
173 min

Hodnotenie
69% (3.5) z 1 hodnotení
CSFD
66%
IMDB rating
7
Popis
Tento nadpriemerný film Princezná so smaragdom je z roku 2013. Hodnotenie 69%. Trvanie filmu je 173 min. Hlavné postavy si zahrali Vasudev Bhatt, Anang Desai, Omar El-Saeidi.
Názov
Princezná so smaragdom 2013
Princezná so smaragdom V TV 08.07. 2018 00:00 na Doma

Diskusia k filmu Princezná so smaragdom

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 2 zobrazení
22. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2013

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK