Kōkaku kidōtai: Arise – Border 1: Ghost Pain  (2013)

Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost Pain 
58 min   78%
Réžia: Kazučika Kise
Krajina: Japonsko
Popis na CSFD
Border 01: Ghost Pain - rok 2027. Rok po skončení štvrtej svetovej vojny mestom New Port City otrasie výbuch mobilnej míny. Krátko nato je zavraždený armádny dôstojník podozrivý z predaja zbraní a brania úplatkov. Vyšetrovania sa ujíma Daisuke Aramaki z Verejnej bezpečnosti, ktorý stretáva majorku Motoko Kusanagiovú, donedávna pracujúcu pod velením zavraždeného dôstojníka. Do vyšetrovania sa zapletie aj Togusa z policajného oddelenia Niihamskej prefektúry, ktorý sleduje stopu série vrážd prostitútok, a Batou, priateľ záhadne zavraždeného bývalého rangera, pre ktorého sa majorka Kusanagiová v okamihu stáva hlavným podozrivým.(Madsbender)
Celý popis

Réžia
Kazučika Kise
Trvanie filmu
58 min

Hodnotenie
78% (3.9) z 1 hodnotení
CSFD
78%
IMDB rating
7
Popis
Film Kōkaku kidōtai: Arise – Border 1: Ghost Pain sa točil v 2013. Trvanie filmu je 58 min. Hlavné postavy si zahrali Maaya Sakamoto, Ikkyu Juku, Ken'ichirô Matsuda.
Názov
Kōkaku kidōtai: Arise – Border 1: Ghost Pain 2013

Diskusia k filmu Kōkaku kidōtai: Arise – Border 1: Ghost Pain

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 1 zobrazení
07. 08. 2016


Ďaľšie filmy 2013

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK