Infliction, The  (2012)

Inflicted, The
86 min   48%
Réžia: Matthan Harris
Krajina: USA
Popis na CSFD
Psychotický študent medicíny David O'Hara (Matthan Harris) si vybíja svoje komplexy na svojom okolí. Keďže sa mu v detstve nepodarilo žiť v usporiadanej rodine, snaží sa naplniť si tento svoj sen teraz, v dospelosti. Jeho počínanie však vzbudzuje zdesenie, on totiž systematicky unáša mladé ženy, znásilňuje ich a snaží sa splodiť potomka. Ak sa mu však pokus nevydarí, jeho vyvolená prestáva zaujímať a jediné, čo ju ešte v živote čaká, je krátky záverečný proces. Nič netušiaca Melissa (Lindsay Hightower) má to pofidérne šťastie byť ďalším nádejným objektom šialencových túžob. Veci sa však tentokrát vyvinú trochu inak, než si to pomätenec naplánoval.(beso74)
Celý popis

Réžia
Matthan Harris
Soundtrack
Marco Werba
Scénar
Matthan Harris
Trvanie filmu
86 min

Hodnotenie
48% (2.4) z 1 hodnotení
IMDB rating
5
Popis
Tento zaujímavý film Infliction, The je z roku 2012. Hodnotenie 48%. Trvanie filmu je 86 min. Hlavné postavy si zahrali Matthan Harris, Bill Moseley, Sid Haig.
Názov
Infliction, The 2012

Diskusia k filmu Infliction, The

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
06. 05. 2016


Ďaľšie filmy 2012

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK