Zamrznuté nebo  (2011)

Der kalte Himmel 
90 min   79%
Réžia: Johannes Fabrick
Kamera: Stefan Unterberger
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
Nemecko, 1967. Čas sociálnych nepokojov a konfliktov starých predsudkov s novými, liberálnejšími myšlienkami. Na vidieku, ďaleko od veľkých miest, sa začína neuveriteľná cesta Marie, manželky, a matky troch detí, ktorú musí podniknúť aby pomohla svojmu šesťročnému synovi Felixovi, problémovému dieťaťu, ktorého introvertné a nespoločenské správanie rodine spôsobuje čoraz väčšie problémy. Keď ho napriek mimoriadnemu matematickému nadaniu odmietnu zapísať na základnú školu, je to len jeho matka Marie, ktorá pri ňom aj naďalej neochvejne stojí. Napokon sa rozhodne hľadať pomoc pre svojho syna až v Berlíne...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Johannes Fabrick
Soundtrack
Dieter Schleip
Kamera
Stefan Unterberger
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
79% (4) z 1 hodnotení
CSFD
78%
IMDB rating
7
Popis
Zamrznuté nebo je z roku 2011. Hodnotenie 79%. Trvanie je 90 min. Hlavné postavy si zahrali Christine Neubauer, Eric Hermann, Marc Hermann.
Názov
Zamrznuté nebo 2011

Diskusia k filmu Zamrznuté nebo

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
15. 02. 2017


Ďaľšie filmy 2011

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK