Toaru hikūshi e no tsuioku  (2011)

Princezna a pilot (festivalový název)
To aru hikuushi e no tsuioku 
100 min   71%
Réžia: Džun Šišido
Krajina: Japonsko
Popis na CSFD
On - sirota, ktorú vychovala ulica, napriek nepriaznivým výhľadom jeho postavenia, mal sen stať sa pilotom a ten sa mu aj splnil. Teraz je jedným z najlepších. Ona - dievča zo šľachtickej rodiny, ktorej svadba s korunným princom musela byť kvôli vojne odložená, teraz jej znepriatelená krajina usiluje o život. I keď je medzi nimi priepastný rozdiel v spoločenskom rebríčku, aj tak sa ich cesty stretávajú. Charles dostal totiž prísne tajnú úlohu, prepraviť Fanu k jej budúcemu manželovi, princovi Carlovi. Najväčší problém sa zdá byť vzdialenosť. Jedná sa o trasu dlhú asi 12.000km a vedie cez nepriateľské územie..(Trip)
Celý popis

Réžia
Džun Šišido
Scénar
Satoko Okudera
Trvanie filmu
100 min

Hodnotenie
71% (3.6) z 1 hodnotení
CSFD
71%
IMDB rating
7
Popis
Tento film Toaru hikūshi e no tsuioku sa natočil v roku 2011. Film je ohodnotený na 71%. Film má 100 min. Hlavné postavy si zahrali Ryûnosuke Kamiki, Daisuke Ono, Takeshi Tomizawa.
Názov
Toaru hikūshi e no tsuioku 2011

Diskusia k filmu Toaru hikūshi e no tsuioku

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 1 zobrazení
15. 07. 2016


Ďaľšie filmy 2011

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK