Spriaznená duša  (2011)

Teen Spirit
82 min   41%
Réžia: Gil Junger
Krajina: USA
Popis na CSFD
Dá sa za týždeň zmeniť intelektuálska čudáčka na kráľovnú strednej školy? Amber Pollocková je krásna, ale aj veľmi namyslená, plytká a zlomyseľná stredoškoláčka, ktorá sa stala kráľovnou strednej školy, čo je splnením jej snov. Vo chvíli triumfu ju zasiahne elektrický prúd a zomrie. Je jasné, že po smrti sa chce dostať do Neba, ale tam jej nie je povolené vstúpiť. Ak však pomôže Lise Summersovej najnepopulárnejšiemu dievčaťu, aby sa stalo kráľovnou, vstup do Neba má istý. A tak sa Amber pustí do konania dobrých skutkov, ale nič nejde tak, ako naplánuje...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Gil Junger
Scénar
Bob Young
Trvanie filmu
82 min

Hodnotenie
41% (2.1) z 1 hodnotení
CSFD
42%
IMDB rating
6
Popis
Spriaznená duša sa natočil v roku 2011. Hodnotenie filmu je 41%. Trvanie je 82 min. V hlavných úlohách Cassandra Scerbo, Carissa Capobianco, Gabriela Lopez.
Názov
Spriaznená duša 2011

Diskusia k filmu Spriaznená duša

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
07. 08. 2016


Ďaľšie filmy 2011

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK