Služobníčka božia  (2011)

Služebnice boží
Gottes mächtige Dienerin 
90 min   68%
Réžia: Markus Rosenmüller
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
Mníchov, 1918. Mladá mníška Pascalina sa stáva domácou pápežského nuncia Eugenia Pacelliho. Hoci spočiatku majú len málo spoločného, postupne na neho urobí dojem svojim intelektom. Keď v roku 1929 odchádza do Vatikánu, Pascalina ho nasleduje. Okrem nových podmienok musí ako jedna z mála žien vo vtedajšom Vatikáne bojovať aj s odmietaním a intrigami. Ale tie sa čoskoro stanú malichernosťami v porovnaní s hrôzami 2. svetovej vojny, ktorá vypukla v tom istom roku, ako sa z Eugenia Pacelliho stal pápež Pius XII. Pascalina však stále stojí pri ňom a stáva sa jeho dôležitým prostredníkom so svetom trpiacich a prenasledovaných...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Markus Rosenmüller
Scénar
Henriette Piper
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
68% (3.4) z 1 hodnotení
CSFD
68%
IMDB rating
6
Popis
Služobníčka božia sa točil v roku 2011. Hodnotenie 68%. Trvá 90 min. Hlavné úlohy si zahrali Christine Neubauer, Remo Girone, Emily Behr.
Názov
Služobníčka božia 2011

Diskusia k filmu Služobníčka božia

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 2 zobrazení
20. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2011

2011  67%
2011  59%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK