Leto v Paríži  (2011)

Léto v Paříži
Ein Sommer in Paris 
89 min   46%
Réžia: Jorgo Papavassiliou
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
Během romantického víkendu v Paříži se rozešla se svým přítelem a rozhodla se tam zůstat. Po dlouhé době se cítí šťastná... Po té, co se mladá zdravotní sestra Clara během romantického víkendu v Paříži rozešla se svým přítelem, rozhodne se tam zůstat. Po dlouhé době se konečně cítí šťastná a volná. Clara potkává šarmantního a okouzlujícího Philippa, který je tak očarován Clarou, že se rozhodne ji zaměstnat jako pečovatelku své nemocné matky Jeanne. Jeanne velmi rychle zjišťuje, že Clara se hodí k Philippovi mnohem lépe než Zoe, jeho přítelkyně z vyšších společenských kruhů.(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Jorgo Papavassiliou
Scénar
Jan Hinter, Stefan Cantz
Trvanie filmu
89 min

Hodnotenie
46% (2.3) z 1 hodnotení
CSFD
50%
IMDB rating
5
Popis
Film Leto v Paríži sa točil v roku 2011. Hodnotenie 46%. Film má 89 min. Hlavné úlohy si zahrali Anica Dobra, Pasquale Aleardi, Nicole Heesters.
Názov
Leto v Paríži 2011
Leto v Paríži V TV 30.06. 2019 03:15 na Doma

Diskusia k filmu Leto v Paríži

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
23. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2011

2011  72%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK