Slečna Drotová  (2010)

Mademoiselle Drot 
95 min   63%
Réžia: Christian Faure
Krajina: Francúzsko
Popis na CSFD
Píše sa rok 1938 a mladá žena z aristokratickej rodiny vstúpi do služby v bohatej židovskej domácnosti. Aké je jej tajomstvo? Keď Benedicte Drot de Fézinzac porodila dcéru mimo manželského zväzku, jej rodina ju zapudila a dieťa dala na výchovu do sirotinca vedeného mníškami. Aby prežila, nájde si miesto guvernantky v domácnosti Antoinetty a Ernesta Treivisovcov, bohatej dvojice z parížskej vyššej spoločnosti. Asketická Benedicte je pobúrená nákladným spôsobom života svojich židovských zamestnávateľov, ktorý akoby ešte podčiarkoval jej vlastné antisemitské predsudky. Avšak zmysel pre povinnosť a dobre vykonanú prácu u nej vždy zvíťazí. Keď vypukne 2. svetová vojna a Antoinette porodí syna, Benedicte sa oddane stará o mladú matku a jej dieťa bez toho, aby odhalila svoj pôvod, alebo skutočnosť, že aj ona sama je matkou. Keď napokon aj ona dostane od života šancu na lásku, musí urobiť zásadné rozhodnutie...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Christian Faure
Scénar
Natalie Carter
Trvanie filmu
95 min

Hodnotenie
63% (3.2) z 1 hodnotení
CSFD
67%
IMDB rating
7
Popis
Tento nadpriemerný film Slečna Drotová sa točil v 2010. Film má 95 min. Hlavné úlohy si zahrali Louise Monot, Mélanie Bernier, Michaël Cohen.
Názov
Slečna Drotová 2010

Diskusia k filmu Slečna Drotová

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
29. 04. 2016


Ďaľšie filmy 2010

2010  49%
2010  80%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK