Mesto v obkľúčení  (2010)

Chun sing gai bei 
110 min   36%
Réžia: Benny Chan
Kamera: Anthony Pun
Krajina:
Popis na CSFD
Sunny osirel ako malý chlapec a do opatery si ho vzal jeho strýko. Keďže nezdedil otcove vlohy vo vrhačskom umení, strýko rozhodol, že v jeho spoločnosti bude pôsobiť ako klaun. Sunny túži stať sa rovnako dobrým vrhačom nožov, akým bol jeho otec. Musí však znášať výsmech svojich bratrancov, ktorí sú umelcami v strýkovom cirkuse a radi ho trápia. Jedného dňa Sunny vypočuje plány ostatných, ako preskúmajú jaskyňu, v ktorej je údajne ukryté zlato. Namiesto toho, aby ho zabili, využijú ako styčného muža výpravy. Nájdu debny naplnené kanistrami a donútia Sunnyho, aby ich otvoril. Hneď v prvej sú plátky zlata. Pokúsia sa Sunnyho odstrániť a pokračujú v otváraní ďalších kapsúl. Tie však obsahujú experimentálny neuroparalytický plyn, ktorý ich transformuje na nadľudské monštrá, ktoré začnú páchať zlo. Jedinou nádejou pre napadnuté mesto je Sunny...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Benny Chan
Soundtrack
Anthony Chue
Kamera
Anthony Pun
Trvanie filmu
110 min

Hodnotenie
36% (1.8) z 1 hodnotení
CSFD
33%
IMDB rating
5
Popis
Tento film Mesto v obkľúčení bol natočený v roku 2010. Film je ohodnotený na 36%. Trvanie filmu je 110 min. V hlavných úlohách Mo-Chan Chik, Collin Chou, Chrissie Chow.
Názov
Mesto v obkľúčení 2010

Diskusia k filmu Mesto v obkľúčení

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
22. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2010

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK