Lazarus Papers, The  (2010)

The Lazarus Papers 
90 min   48%
Réžia: Daniel Zirilli
Kamera: Anka Malatynska
Krajina: USA
Popis na CSFD
V temnej džungli juhovýchodnej Ázie, po krvi túžiaci žoldnier Sebastian (Gary Daniels) pre vzrušenie z prenasledovania loví ľudí a svoje obete predáva do otroctva. Pri jednej akcii zabije mierumilovného miestneho šamana Aroona (Danny Trejo) a jeho rodinu. Deň potom, čo Sebastian odíde so svojím úlovkom, Aroon vstáva z mŕtvych. Akoby to nestačilo, niečo sa s ním deje: dostáva dar, ktorý je preňho prekliatím, pretože nemôže zomrieť. Plný zúfalstva a neschopný vyrovnať sa so životom bez svojej rodiny sa pokúsi o samovraždu. Po každom pokuse zomrie, nasledujúce ráno však vždy znova vstane z mŕtvych. Snažiac sa pochopiť, čo mu bráni v zomieraní, sa Aroon musí vydať na cestu, ktorá ho vedie cez džungle a miesta v Ázii. Iba tak má šancu odhaliť tajomstvo a dôvod svojej nesmrteľnosti.(figliar)
Celý popis

Réžia
Daniel Zirilli
Kamera
Anka Malatynska
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
48% (2.4) z 1 hodnotení
CSFD
50%
IMDB rating
3
Popis
Film Lazarus Papers, The bol natočený v roku 2010. Hodnotenie filmu je 48%. Trvá 90 min. Hlavné úlohy si zahrali Danny Trejo, Gary Daniels, Krystal Vee.
Názov
Lazarus Papers, The 2010

Diskusia k filmu Lazarus Papers, The

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
28. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2010

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK