Super Capers  (2009)

Super Capers: The Origins of Ed and the Missing Bullion 
  18%
Réžia: Ray Griggs
Krajina: USA
Popis na CSFD
Dobrák od kosti bez mimoriadnych schopností sa pripojí k tímu superhrdinov, bez stopy pátrajúcich po zloduchovi, ktorý sa neštíti ničoho na svete, aby dosiahol svoje sebecké ciele. Ed Gruberman (Justin Whalin) sa pripojí k tímu nie práve najschopnejších superhrdinov, ktorí podnikajú misiu spojenú s cestovaním v čase s cieľom prekaziť zákerné sprisahanie. Napriek tomu, že sám nedisponuje žiadnym talentom, ide jeho obdiv a nadšenie v prospech chytania darebákov príkladom ostatným. Má pocit, že vstupom do skupiny sa mu splnil sen jeho života a teraz bude naozaj bojovať pre dobro ľudstva. Toto presvedčenie sa v ňom ešte znásobí, keď natrafia na podlý plán zahŕňajúci krádež zlatých prútov, zvodnú, no prefíkanú agentku a mocného zločineckého génia. Ed cestuje späť v čase, aby zabránil katastrofe, ktorú tento svet ešte nezažil.(Incantator)
Celý popis

Réžia
Ray Griggs
Soundtrack
Nathan Lanier

Hodnotenie
18% z 1 hodnotení
CSFD
21%
IMDB rating
3
Popis
Tento film Super Capers bol natočený v 2009. Film je ohodnotený na 18%. V hlavných úlohách Justin Whalin, Ray Griggs, Danielle Harris.
Názov
Super Capers 2009

Diskusia k filmu Super Capers

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
01. 05. 2016


Ďaľšie filmy 2009

2009  58%
2009  50%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK