Sólo Quiero Caminar  (2008)

Mexický kartel
Solo quiero caminar 
129 min   54%
Réžia: Agustín Díaz Yanes
Kamera: Paco Femenia
Krajina: Španielsko
Dátum vydania: 31.10.2008
Popis na CSFD
Aurora je ve vězení za nepodařenou loupež. Její komplice - Anu, Glorii a Palomu - nechytili. Čtyři ženy, pro které život není zrovna snadný. Ana je prostitutka, která má ráda peníze. To je důvod, proč se stěhuje do Mexika a přijímá nabídku k sňatku od Félixe, nebezpečného a mocného mexického překupníka s drogami. Gloria přijíždí za Anou. Ta nyní pracuje v podniku, který patří Félixovi. Gloria zjistí, že Ana s despotickým mužem trpí. Obě ženy připraví odplatu. Všechno musí být dokonale provedeno, aby riskantní plán dokázal změnit jejich životy. S pomocí Palomy a Aurory, která již vyšla z vězení, se vydávají na cestu kruté pomsty...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Agustín Díaz Yanes
Kamera
Paco Femenia
Trvanie filmu
129 min

Hodnotenie
54% (2.7) z 1 hodnotení
CSFD
53%
IMDB rating
6
Popis
Film Sólo Quiero Caminar bol natočený v 2008. Hodnotenie je 54%. Trvanie filmu je 129 min. V hlavných úlohách Diego Luna, Victoria Abril, Ariadna Gil.
Názov
Sólo Quiero Caminar 2008

Diskusia k filmu Sólo Quiero Caminar

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 2 zobrazení
20. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2008

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK