Neubližujte mojej dcére!  (2008)

Entführt - Ich hol dich da raus 
92 min   43%
Réžia: Robert-Adrian Pejo
Kamera: Christof Wahl
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
Leon Bischoff pracuje v zámockom hoteli v Kolíne a pripravuje sa na oslavu 15. narodenín svojej dcéry Romy. Aj osadenstvo hotela rieši veľké prípravy na medzinárodnú konferenciu, ktorá sa bude v hoteli konať o niekoľko dní. V posledný deň Leonovej trojdňovej dovolenky mu jeho šéf Bender predstaví atraktívnu Katju Klimovu, ktorá pracuje pre ruské ministerstvo, konkrétne pre ministra pre energetiku, Antonina Sokurova. Leon ešte netuší, že toto stretnutie zmení jeho doterajší život na nepoznanie, lebo čoskoro sa dostane sa do víru vrážd a nátlaku. Neznámy kriminálnik unesie jeho dcéru a prinúti ho, aby sa pokúsil o atentát na ministra, inak svoju dcéru už nikdy neuvidí...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Robert-Adrian Pejo
Kamera
Christof Wahl
Scénar
Martin Ritzenhoff
Trvanie filmu
92 min

Hodnotenie
43% (2.2) z 1 hodnotení
CSFD
45%
IMDB rating
7
Popis
Film "Neubližujte mojej dcére!" sa točil v roku 2008. Hodnotenie je 43%. Film má 92 min. V hlavných úlohách René Steinke, Sophie Schütt, Victoria Scherer.
Názov
Neubližujte mojej dcére! 2008
Neubližujte mojej dcére! V TV 23.04. 2018 02:00 na Doma

Diskusia k filmu Neubližujte mojej dcére!

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
22. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2008

2008  64%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK