Jazz in the Diamond District  (2008)

Jazz in the Diamond District 
79 min   58%
Krajina: USA
Popis na CSFD
Keď Jasmine "Jazz" Morgan stratí svoju matku po dlhom súboji s rakovinou pľúc, môže sa sústrediť len na jednu vec - stať sa slávnou speváčkou. Pritom ignoruje želania svojho otca, prísneho lekára Blaira Morgana, ktorý dáva prednosť tomu, aby sa vrátila do školy. Jazz trávi leto na drogami a sexom ovplyvňovanej hudobnej scéne DC, pričom sa stretáva so svojou mladšou naivnou sestrou Leah. Raz v noci, po improvizovanom konkurze, Jazz pozvú do populárnej go-go kapely manažovanej charizmatickým holičom Gabeom a podporovanej z drogových peňazí vedúceho MC Flighta. Jazz s ľahkosťou spieva súlade s kapelou a láskou k pódiu a spoločne všetci dosiahnú nových výšin popularity. Ale s rýchlosťou, s akou jej úspech narastá, stúpa aj nátlak v jej živote a Jazz sa zúfalo snaží udržať nad všetkým kontrolu.(nessbeal)
Celý popis

Trvanie filmu
79 min

Hodnotenie
58% (2.9) z 1 hodnotení
IMDB rating
6
Popis
Tento film Jazz in the Diamond District 2008. Hodnotenie filmu je 58%. Trvá 79 min. V hlavných úlohách Monique Cameron, Wood Harris, Clifton Powell.
Názov
Jazz in the Diamond District 2008

Diskusia k filmu Jazz in the Diamond District

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
22. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2008

2008  59%
2008  58%

Odoberaj najnovšie filmy
Prihlás sa cez Facebook
Vyskúšaj filmový kvíz
Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK