Jazz in the Diamond District  (2008)

Jazz in the Diamond District 
79 min   58%
Krajina: USA
Popis na CSFD
Keď Jasmine "Jazz" Morgan stratí svoju matku po dlhom súboji s rakovinou pľúc, môže sa sústrediť len na jednu vec - stať sa slávnou speváčkou. Pritom ignoruje želania svojho otca, prísneho lekára Blaira Morgana, ktorý dáva prednosť tomu, aby sa vrátila do školy. Jazz trávi leto na drogami a sexom ovplyvňovanej hudobnej scéne DC, pričom sa stretáva so svojou mladšou naivnou sestrou Leah. Raz v noci, po improvizovanom konkurze, Jazz pozvú do populárnej go-go kapely manažovanej charizmatickým holičom Gabeom a podporovanej z drogových peňazí vedúceho MC Flighta. Jazz s ľahkosťou spieva súlade s kapelou a láskou k pódiu a spoločne všetci dosiahnú nových výšin popularity. Ale s rýchlosťou, s akou jej úspech narastá, stúpa aj nátlak v jej živote a Jazz sa zúfalo snaží udržať nad všetkým kontrolu.(nessbeal)
Celý popis

Trvanie filmu
79 min

Hodnotenie
58% (2.9) z 1 hodnotení
IMDB rating
6
Popis
Tento film Jazz in the Diamond District 2008. Hodnotenie filmu je 58%. Trvá 79 min. V hlavných úlohách Monique Cameron, Wood Harris, Clifton Powell.
Názov
Jazz in the Diamond District 2008

Diskusia k filmu Jazz in the Diamond District

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 1 zobrazení
22. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2008

Odoberaj najnovšie filmy
Prihlás sa cez Facebook
Vyskúšaj filmový kvíz
Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK