Váš kamarát potkan  (2007)

Vaši kamarádi hlodavci
Your Friend the Rat
11 min   74%
Réžia: Jim Capobianco
Krajina: USA
Dátum vydania: 17.10.2012
Popis na CSFD
Potkan Remy a jeho rovnako oduševnený brat Emil s nadšením vysvetľujú, prečo by ľudia a potkany mali vzájomne spolunažívať v krásnej symbióze. Svoje hypotézy odôvodňujú historicky a vedecky podloženými faktami. Remy nám pripomenie dejiny, kedy ľudia a potkany žili pokojne vedľa seba a zdieľali historické míľniky spoločného vývoja. Emil nám zároveň predloží niekoľko vtipných potkaních argumentov, prečo by si ľudia mali potkany väčšmi vážiť. Na záver Remy aj Emil odhodia všetky zábrany a zaspievajú pieseň, v ktorej opíšu svoju vysnívanú utópiu – víziu ideálneho vzájomného spolužitia ľudí a potkanov bez bariér, rasových či medzidruhových predsudkov, v úcte a láske, ktorá pretrvá až do konca sveta.(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Jim Capobianco
Trvanie filmu
11 min

Hodnotenie
74% (3.7) z 1 hodnotení
CSFD
76%
IMDB rating
7
Popis
Váš kamarát potkan sa natočil v roku 2007. Hodnotenie je 74%. Film má 11 min. Hlavné úlohy si zahrali Patton Oswalt, Peter Sohn, Lou Romano.
Názov
Váš kamarát potkan 2007

Diskusia k filmu Váš kamarát potkan

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 1 zobrazení
06. 07. 2016


Ďaľšie filmy 2007

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK