Valentínska pieseň  (2007)

Valentine Carol, A
95 min   39%
Kamera: Michael Balfry
Krajina: USA
Popis na CSFD
Ally Simmsová je expertkou na otázky lásky - ako moderátorka pravidelnej rozhlasovej show radí ženám, aby si našli dobre vyzerajúceho bohatého a šikovného a ambiciózneho muža. Ona sama má takého snúbenca - Matta, ktorý je úspešným právnikom. Ally sa za neho chce vydať - na Valentína. Ale s blížiacim sa termínom sobáša Ally zistí, že je to ona, kto potrebuje lekciu z lásky. Doteraz jej totiž radila jej prednedávnom zosnulá mentorka Jackie Marleyová. Jackie však zostala trčať na parkovisku v Nebi a teraz musí pomôcť Ally, aby si zaslúžila aj ona svoje miesto "Tam hore". Ally sa vyberie na cestu do minulosti, prítomnosti i budúcnosti, aby spoznala pravú lásku, kým nebude neskoro...(oficiální text distributora)
Celý popis

Soundtrack
Peter Allen
Kamera
Michael Balfry
Trvanie filmu
95 min

Hodnotenie
39% (2) z 1 hodnotení
CSFD
40%
IMDB rating
6
Popis
Valentínska pieseň sa točil v 2007. Hodnotenie 39%. Film má 95 min. V hlavných úlohách Emma Caulfield, Barbara Niven, John Reardon.
Názov
Valentínska pieseň 2007

Diskusia k filmu Valentínska pieseň

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 1 zobrazení
17. 09. 2016


Ďaľšie filmy 2007

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK