Tajomný poklad Tróje  (2007)

Tajemný poklad Tróje
Der geheimnisvolle Schatz von Troja 
90 min   56%
Réžia: Dror Zahavi
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
Polovica 19. storočia: Heinrich Schliemann sa veru nemôže pochváliť reputáciou uznávaného historika, skôr ho všetci berú ako úspešného obchodníka. Ale už od mladosti je Schliemann posadnutý jedným snom - objaviť bájnu Homérovu Tróju. Voči oponentom má však jednu výhodu, jeho odhodlanie je skalopevné a neotrasiteľné. Za pomoci gréckej manželky Sophie skutočne objaví legendárny poklad kráľa Priama. A nájde toho ešte viac...Už ako dieťa bol Heinrich Schliemann posadnutý hrdinskými činmi Achilla a Hektora. Bol presvedčený, že bájna Trója skutočne existovala. Keď odborným kruhom v roku 1868 prezentoval zámer nájsť Zlaté mesto, získal podporu jediného muža - Dr. Rudolfa Virchowa. Archeológovia na čele s cisárovým obľúbencom Oskarom Neumannom sa snažia za každú cenu zabrániť realizácii Schliemannovho plánu...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Dror Zahavi
Soundtrack
Jörg Lemberg
Scénar
Don Bohlinger
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
56% (2.8) z 1 hodnotení
CSFD
57%
IMDB rating
6
Popis
Tajomný poklad Tróje bol natočený v roku 2007. Film je ohodnotený na 56%. Film má 90 min. Hlavné úlohy si zahrali Adriana Altaras, Dennis Chmelensky, Marta Joanna Chruscinski.
Názov
Tajomný poklad Tróje 2007

Diskusia k filmu Tajomný poklad Tróje

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
04. 07. 2016


Ďaľšie filmy 2007

2007  57%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK