Star Trek: Of Gods and Men  (2007)

Star Trek: Of Gods and Men 
90 min   55%
Réžia: Tim Russ
Krajina: USA
Popis na CSFD
Píše sa rok 2306. Uplynulo trinásť rokov od okamihu, kedy kapitána Jamesa T. Kirka pohltil Nexus, hoci zachránil posádku lode Enterprise-B. Zvyšní členovia a členky posádky z pôvodnej U.S.S. Enterprise sa každý vydali svojou cestou. Kapitánka Nyota Uhura (Nichelle Nichols) a kapitán Pavel Chekov (Walter Koenig) sa spoločne stretávajú s kapitánom Johnom Harrimanom (Alan Ruck) z Enterprise-B, aby si pripomenuli pamiatku a hrdinské činy kapitána Kirka. Ich stretnutie je však prerušené, keď zachytia tiesňové volanie zo záhadnej planéty. Správa donúti troch priateľov vydať sa na výpravu, ktorá navždy zmení životy ich všetkých.(Incantator)
Celý popis

Réžia
Tim Russ
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
55% (2.8) z 1 hodnotení
CSFD
54%
IMDB rating
6
Popis
Film Star Trek: Of Gods and Men sa točil v 2007. Hodnotenie je 55%. Trvá 90 min. Hlavné postavy si zahrali Walter Koenig, Nichelle Nichols, Alan Ruck.
Názov
Star Trek: Of Gods and Men 2007

Diskusia k filmu Star Trek: Of Gods and Men

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 2 zobrazení
16. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2007

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK