Rosamunde Pilcherová: Víťazstvo lásky  (2007)

Vítězství lásky
90 min   15%
Réžia: Dieter Kehler
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
Emma oznámi svojmu priateľovi Robertovi, že s ním čaká dieťa. Z novovzniknutej situácie je sama prekvapená, ale na dieťatko sa teší. Robert však túto skutočnosť nesie ťažko a k Emme sa zachová bezcitne a sebecky. Rozčarovaná a sklamaná odchádza na vidiek za svojou rodinou, aby sa upokojila a rozmyslela si, čo podnikne ďalej. Jej život naberie celkom nový smer po tom, ako sa náhodne zoznámi s Paulom. Emme je od prvého okamihu blízky a ich sympatie sú vzájomné. Paul tiež prechádza pomerne náročným obdobím, so svojou družkou Sophiu síce plánuje spoločný život, ale svojím rozhodnutím si v poslednom období nie je vôbec istý. Medzi milencami vznikajú čoraz častejšie nezhody a obaja sa od seba vzďaľujú. V jeden večer zostane Emme nevoľno a odpadne. Je prevezená do nemocnice a prichádza o dieťatko. Lekári jej šetrne oznámia, že pravdepodobne už nikdy nebude mať deti. Vzápätí sa dozvie, že Paul pochádza z rodiny vlastniacej banku, ktorá sa ich už istý čas pokúša pripraviť o strechu nad hlavou...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Dieter Kehler
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
15% z 1 hodnotení
CSFD
15%
IMDB rating
4
Popis
Tento film Rosamunde Pilcherová: Víťazstvo lásky sa natočil v roku 2007. Trvá 90 min. Hlavné postavy si zahrali Christian Wolff, Diana Körner, Susanne Berckhemer.
Názov
Rosamunde Pilcherová: Víťazstvo lásky 2007
Rosamunde Pilcherová: Víťazstvo lásky V TV 09.03. 2020 12:50 na Doma

Diskusia k filmu Rosamunde Pilcherová: Víťazstvo lásky

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
15. 07. 2016


Ďaľšie filmy 2007

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK