Len strieľaj!  (2007)

Sejmi je všechny
Shoot 'Em Up
82 min   61%
Réžia: Michael Davis
Kamera: Peter Pau
Krajina: USA
Dátum vydania: 22.11.2007
Popis na CSFD
Shoot 'Em Up je divoký thriller plný čierneho humoru, prinášajúci hodinu a pol čistej akčnej zábavy, ktorá sa začne už pred úvodnými titulkami a do úplného konca nepoľaví. Pán Smith (Clive Owen) je najnaštvanejší drsňák na svete. Ani sám nevie ako, no zrazu sa ocitne v situácii, kedy musí ochrániť tú najnevinnejšiu vec zo všetkých – novorodenca. Dieťa, ktorému Smith uprostred prestrelky pomôže na svet je terčom útokov nekonečného prúdu zabijakov, ktorých vedie záhadný pán Hertz (Paul Giamatti). Uprostred spŕšky guliek a zoči-voči každej možnej permutácii prestrelky, akú si len dokážete predstaviť, nájde Smith neobvyklého spojenca – prostitútku DQ (Monica Bellucci). Aby žiaden člen tejto zvláštnej rodiny neskončil na nesprávnej strane guľky, musí Smith čo najskôr vyriešiť záhadu, prečo chce niekto zabiť nevinné dieťa...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Michael Davis
Soundtrack
Paul Haslinger, Ralph Sall
Kamera
Peter Pau

Scénar
Michael Davis
Kostými
Denise Cronenberg
Trvanie filmu
82 min

Hodnotenie
61% (3.1) z 1 hodnotení
CSFD
65%
IMDB rating
7
Popis
Tento nadpriemerný film "Len strieľaj!" sa točil v roku 2007. Hodnotenie je 61%. Trvanie je 82 min. Hlavné úlohy si zahrali Clive Owen, Monica Bellucci, Paul Giamatti.
Názov
Len strieľaj! 2007
Len strieľaj! V TV 06.07. 2019 22:30 na DajTo

Diskusia k filmu Len strieľaj!

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 5 zobrazení
18. 09. 2016


Ďaľšie filmy 2007

2007  37%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK