Hellsing III  (2007)

50 min   88%
Réžia: Tomokazu Tokoro
Krajina: Japonsko
Popis na CSFD
Tieň minulosti padá na Veľkú Britániu. Organizácia Hellsing kynoží upírov a inú bezbožnú háveď v mene Jej veličenstva už mnoho generácii. Avšak po nedávnom útoku na jej hlavné sídlo utrpela značné straty. Preto bola Integra Hellsing, hlava organizácie, nútená najať si na "svätú vojnu" skupinu profesionálnych žoldnierov na voľnej nohe. Našťastie ultimátna zbraň Hellsingu, mocný upír Alucard a jeho učeň Viktoria Serasová ešte stále oddane slúžia svojmu majstrovi. Pretože zlo ktoré povstalo z ruín "Tretej ríše", ich dávny nepriateľ, je pripravený využiť ich oslabenie vo svoj prospech. A tak sa dávni spojenci stanú nepriateľmi a z nepriateľov sa stanú spojenci. Jedno je ale isté, Alucard si to užije.(SaNiGU)
Celý popis

Réžia
Tomokazu Tokoro
Trvanie filmu
50 min

Hodnotenie
88% (4.4) z 1 hodnotení
CSFD
89%
IMDB rating
8
Popis
Hellsing III sa točil v roku 2007. Patrí medzi obľúbené filmy Film je ohodnotený na 88%. Trvá 50 min. V hlavných úlohách Crispin Freeman, Katie Gray, Victoria Harwood.
Názov
Hellsing III 2007

Diskusia k filmu Hellsing III

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
07. 02. 2017


Ďaľšie filmy 2007

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK