Divokí chalani 4: Nájazd strieborných svetiel  (2007)

Die wilden Kerle 4 
110 min   25%
Réžia: Joachim Masannek
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
Po tom, ako sa „divokým chalanom“ podarilo poraziť „beštiálne beštie“, vyhrali s prehľadom každý ďalší zápas! Od absolútneho víťazstva a zisku prestížneho pohára vo freestyle-futbale ich delí už len jediné – musia poraziť tím „ragnaröckých vlkov“! Nanešťastie však vlci nie sú tak úplne normálni súperi. Skrývajú totiž temné tajomstvo... A navyše im chrbát kryje tajomná moc, ktorá je silnejšia ako všetci ostatní: dievčina menom Horizon (Anne Mühlmeier) a „strieborné svetlá“ z hmly! Marlonovi (Wilson Gonzalez Ochsenknecht) niet pomoci, pretože je ňou okamžite očarený – jej plánom však nie je romantika, ale rozhnevať a rozdeliť Marlona a Leona (Jimi Blue Ochsenknecht)! A zdá sa, že bude úspešná, pretože medzi bratmi sa rozhorí tvrdý boj, ktorý – ak sa im nepodarí nenechať sa zlomiť azda najväčšou výzvou ich života a hrdo jej čeliť so vztýčenou hlavou- bude zrejme znamenať definitívny koniec „divokých chalanov“...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Joachim Masannek
Scénar
Joachim Masannek
Trvanie filmu
110 min

Hodnotenie
25% (1.3) z 1 hodnotení
CSFD
23%
IMDB rating
3
Popis
Film Divokí chalani 4: Nájazd strieborných svetiel bol natočený v roku 2007. Trvanie je 110 min. Hlavné úlohy si zahrali Jimi Blue Ochsenknecht, Wilson Gonzalez Ochsenknecht, Sarah Kim Gries.
Názov
Divokí chalani 4: Nájazd strieborných svetiel 2007

Diskusia k filmu Divokí chalani 4: Nájazd strieborných svetiel

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
22. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2007

2007  68%
2007  35%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK