Šťastný to Malcolm  (2006)

O Lucky Malcolm! 
86 min   73%
Réžia: Jan Harlan
Popis na CSFD
Malcolm McDowell je úžasný, čo sa potvrdzuje aj v tomto dokumente – neviazaný, duchaplný, sebaironický a ohromne šarmantný. S divákmi sa delí o svoje spomienky, napríklad na Lindsaya Andersona, svojho učiteľa a najlepšieho priateľa, ktorého nazýva najlepším z povojnových britských režisérov. Práve Anderson ho preslávil obsadením do nezabudnuteľného filmu Keby... . Keď ho v tomto filme uvidel Stanley Kubrick, ktorý práve rozmýšľal nad adaptáciou kontroverznej antiutópie Anthonyho Burgessa Mechanický pomaranč, povedal svojej žene Christiane: „Áno, to je on, to je Alex“. O mnoho rokov neskôr sa slávny režisér vyjadril, že „ak by Malcolm nebol prijal moju ponuku, tak by som ten film s veľkou pravdepodobnosťou nikdy nenakrútil“. Aj napriek tomu, že pôvodne si vybral Micka Jaggera ako predstaviteľa Alexa de Largea a zvyšok kapely Rolling Stones ako jeho „chuligánskych parťákov“. A spomienky slávneho herca pokračujú...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Jan Harlan
Trvanie filmu
86 min

Hodnotenie
73% (3.7) z 1 hodnotení
CSFD
76%
IMDB rating
7
Popis
Film Šťastný to Malcolm sa natočil v roku 2006. Hodnotenie 73%. Trvá 86 min. Hlavné úlohy si zahrali Malcolm McDowell, Christiane Kubrick, Lilly McDowell.
Názov
Šťastný to Malcolm 2006

Diskusia k filmu Šťastný to Malcolm

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
09. 10. 2016


Ďaľšie filmy 2006

2006  54%
2006  55%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK