Šťastný to Malcolm  (2006)

O Lucky Malcolm! 
86 min   73%
Réžia: Jan Harlan
Popis na CSFD
Malcolm McDowell je úžasný, čo sa potvrdzuje aj v tomto dokumente – neviazaný, duchaplný, sebaironický a ohromne šarmantný. S divákmi sa delí o svoje spomienky, napríklad na Lindsaya Andersona, svojho učiteľa a najlepšieho priateľa, ktorého nazýva najlepším z povojnových britských režisérov. Práve Anderson ho preslávil obsadením do nezabudnuteľného filmu Keby... . Keď ho v tomto filme uvidel Stanley Kubrick, ktorý práve rozmýšľal nad adaptáciou kontroverznej antiutópie Anthonyho Burgessa Mechanický pomaranč, povedal svojej žene Christiane: „Áno, to je on, to je Alex“. O mnoho rokov neskôr sa slávny režisér vyjadril, že „ak by Malcolm nebol prijal moju ponuku, tak by som ten film s veľkou pravdepodobnosťou nikdy nenakrútil“. Aj napriek tomu, že pôvodne si vybral Micka Jaggera ako predstaviteľa Alexa de Largea a zvyšok kapely Rolling Stones ako jeho „chuligánskych parťákov“. A spomienky slávneho herca pokračujú...(oficiální text distributora)
Celý popis


Hrajú:
ďalší herci


Réžia
Jan Harlan
Trvanie filmu
86 min

Hodnotenie
73% (3.7) z 1 hodnotení
CSFD
76%
IMDB rating
7
Popis
Film Šťastný to Malcolm sa natočil v roku 2006. Hodnotenie 73%. Trvá 86 min. Hlavné úlohy si zahrali Malcolm McDowell, Christiane Kubrick, Lilly McDowell.
Názov
Šťastný to Malcolm 2006

Diskusia k filmu Šťastný to Malcolm

Žiadne komentáre
Nie ste prihlásený
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
09. 10. 2016


Ďaľšie filmy 2006

v kinách

Guardians of the Galaxy Vol. 2
Zoe Saldana, Vin Diesel, Chris Pratt
Trollovia
Anna Kendrick, Zooey Deschanel, James Corden
Flatliners
Kiefer Sutherland, Nina Dobrev, Ellen Page
The Lost City of Z
Charlie Hunnam, Tom Holland, Robert Pattinson
HHHH
Rosamund Pike, Jason Clarke, Mia Wasikowska
The Dark Tower
Katheryn Winnick, Idris Elba, Matthew McConaughey
Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK