Šťastie večnej lásky  (2006)

Štestí věčné lásky
Love's Abiding Joy
87 min   59%
Réžia: Michael Landon Jr.
Kamera: Brian Shanley
Krajina: USA
Popis na CSFD
Pokračovanie filmov SLIB VĚČNÉ LÁSKY a CESTA LÁSKY A NÁDEJE natočených podľa kníh spisovateľky Janette Oke o živote na Divokom západe. Opäť sa stretávame s Williem LaHayom a jeho ženou Missie. Adoptovali si sirotu Jeffa, majú vlastného syna Maddyho a malú dcérku Kathy. Život sa zdá byť ideálnym, ale len do chvíle kým malá Kathy nezomrie. Missie sa z toho nevie spamätať a vzdáva sa práce učiteľky. Aby mohol Willie uživiť rodinu prijíma miesto šerifa u prefíkaného a chamtivého starostu Samuela Dorosa, ktorý postupne ničí jedných neplatiacich rančerov za druhými, tým že im zhabe majetok. Teraz je rad na Kleinovcoch a keďže sú priatelia s LaHayovcami Doros mieni na túto špinavú prácu použiť Willieho a navyše má v rukáve ďalšie esá...(krny)
Celý popis

Réžia
Michael Landon Jr.
Kamera
Brian Shanley
Trvanie filmu
87 min

Hodnotenie
59% (3) z 1 hodnotení
CSFD
60%
IMDB rating
7
Popis
Film Šťastie večnej lásky sa natočil v roku 2006. Hodnotenie je 59%. Trvanie je 87 min. V hlavných úlohách Erin Cottrell, Dale Midkiff, Logan Bartholomew.
Názov
Šťastie večnej lásky 2006

Diskusia k filmu Šťastie večnej lásky

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
14. 09. 2016


Ďaľšie filmy 2006

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK