Skaza lode Pamir  (2006)

Der Untergang der Pamir 
180 min   68%
Réžia: Kaspar Heidelbach
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
Plavba lode Pamír sa spočiatku javí bezproblémovo - samozrejme s výnimkou bežných konfliktov medzi námorníkmi, ktoré sa končia boxom na palube, niekoľkých nedorozumení a neskorých príchodov. Tie kapitán Ludwig Lewerenz (Herbert Knaup) rieši hladko. On ani jeho posádka však nie je pripravená na ničivú búrku, ktorá je iba predzvesťou tragédie! Loď zachytí o pár hodín nočný signál, ktorý im oznamuje príchod smrteľného hurikánu... Osemdesiat mužov sa plaví priamo v ústrety peklu, z ktorého nemajú takmer žiadnu šancu vyviaznuť... Príbeh zároveň pútavo mapuje životy nič netušiacich manželiek a partneriek, ktoré čakajú na svojich partnerov na pevnine. Pasujú sa s rôznymi, príjemnými i menej príjemnými, situáciami – počnúc ľahkovážnym flirtom kapitánovej manželky Heidekine (Elena Uhlig), až po nečakané tehotenstvo pôvabnej Klary Langeovej (Karoline Teska) s mladým kadetom... Všetky však veria, že ich muži sa čoskoro vrátia domov...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Kaspar Heidelbach
Trvanie filmu
180 min

Hodnotenie
68% (3.4) z 1 hodnotení
CSFD
65%
IMDB rating
6
Popis
Skaza lode Pamir bol natočený v 2006. Hodnotenie filmu je 68%. Trvanie filmu je 180 min. Hlavné postavy si zahrali Klaus J. Behrendt, Miroslav Milanovic Miki, Jan Josef Liefers.
Názov
Skaza lode Pamir 2006

Diskusia k filmu Skaza lode Pamir

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
14. 07. 2016


Ďaľšie filmy 2006

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK