Dedičstvo  (2006)

90 min   13%
Réžia: Peter Sämann
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
Johannes a Anna si vychutnávajú šťastné chvíle vo dvojici. Žijú na jej odľahlom statku s Annninou dcérkou Leni. Johannesovho brata Markusa stále zožiera žiarlivosť - nechce si to pripustiť, ale Annu stále ľúbi. Závidí svojmu bratovi aj z iného dôvodu. On je úspešný inžinier, ktorý nemá pracovné zákazky núdzu, kým on pracuje ako miestny požiarnik. V jeden večer sa na statku rozšíri nekontrolovateľný požiar, ktorý zničí takmer všetko. Anna a Johannes prijmú ponuku jeho matky nasťahovať sa dočasne k nej. Požiarom akoby začala kríza aj v ich vzťahu. Johannes je čoraz dlhšie v práci a na rodinu nemá takmer čas, o Anninu priazeň sa začne snažiť Markus. Akoby to nestačilo, Anna sa opäť stretáva s neprajníkmi a intrigánmi, ktorí sa za každú cenu usilujú získať jej pozemok...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Peter Sämann
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
13% z 1 hodnotení
IMDB rating
2
Popis
Dedičstvo sa natočil v roku 2006. Film je ohodnotený na 13%. Film má 90 min. Hlavné úlohy si zahrali Christine Neubauer, Sascha Hehn, Veronika Fitz.
Názov
Dedičstvo 2006
Dedičstvo V TV 07.12. 2017 09:55 na Dvojka

Diskusia k filmu Dedičstvo

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Zdroje
IMDB Link
Dnes 1 zobrazení
22. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2006

2006  70%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK